Středa 03. března. Svátek má Kamil.

UniCredit Bank představila nový termínovaný vklad s úrokem až 4 % p. a.

Banky Luboš Svačina 19.11.2008 | 12:24 0 Komentářů

UniCredit Bank začala svým klientům nabízet Garantovaný vklad MAXIM. Jedná se o termínovaný vklad s nadstandardním úročením a garancí úrokové sazby po dobu 6 měsíců.

Garantovaný vklad MAXIM si mohou zřídit klienti z řad občanů a segmentu svobodných povolání. Minimální vklad je stanoven na hranici 30 000 Kč. Nejvyšší úročení – 4 % p. a. – získají klienti, kteří si na účet uloží více než 500 tisíc Kč. Peníze jsou klientům kdykoliv k dispozici, UniCredit Bank klientům neúčtuje žádné sankčních poplatky za předčasný výběr vkladu.


"Garantovaný vklad MAXIM je v současné době jeden z nejvýnosnějších a zároveň nejméně rizikových investičních instrumentů na trhu. Tímto produktem chceme v současné době dát klientům jistotu zajímavého garantovaného výnosu a ponechat okamžitý přístup k penězům. Nedávno prezentované výsledky za první tři čtvrtletí rovněž prokazují, že UniCredit Bank Czech Republic je stabilní a zdravou bankou," uvedl Jakub Dusílek, ředitel Divize řízení produktů a segmentů retailového bankovnictví.

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.