Pondělí 10. srpna. Svátek má Vavřinec.

UniCredit Bank emituje nový strukturovaný dluhopis vázaný na ropu

Klienti UniCredit Bank mají nyní příležitost investovat do nového Strukturovaného dluhopisu PETROL 2012, který je vázán na vývoj cen ropných kontraktů. Nový dluhopis se splatností v listopadu 2012 nabízí maximální výnos v době splatnosti na hranici 24 %.

Investor neplatí za investici do Strukturovaného dluhopisu PETROL 2012 žádné vstupní ani výstupní poplatky. Přičemž klienti mají možnost dluhopis odprodat v kterékoliv pobočce UniCredit Bank za aktuální tržní cenu, a to i před datem splatnosti (9/2012).

„Stupeň rizika Strukturovaného dluhopisu Petrol 2012, který má 100% garanci návratu investovaných prostředků je na velmi nízké úrovni, přesto umožňuje dosáhnout atraktivního výnosu, který klasické vklady v současné době nenabízejí,“ uvedl Jaroslav Žahourek, ředitel retailové divize UniCredit Bank. „Předpokládáme, že s oživením světové ekonomiky stoupne poptávka, a to především z dynamicky rostoucí Číny. Prorůstovými faktory by rovněž mohly být politická nestabilita Íránu a podle analytiků rovněž nedostatečné investice do výzkumu nových ložisek a zejména těžebních kapacit ,“ doplnil Jaroslav Žahourek 

Název dluhopisu

Strukturovaný dluhopis PETROL 2012

Nominální hodnota

10 000 Kč

Maximální možné zhodnocení*

21,00 – 25,20 %*

Minimální výše investice

50 000 Kč

Minimální návratnost

100 % investované částky

Poplatek při nákupu a zpětném odkupu

0 Kč

*Konečná výše maximálního možného zhodnocení bude stanovena v den emise, tzn.
4. listopadu 2009.

Zdroj: Tisková zpráva UniCredit Bank

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.