CZK/€ 23.680 +0,08%

CZK/$ 22.037 +1,31%

CZK/£ 26.918 +0,71%

CZK/CHF 23.982 +1,03%

20. 06. 2014

0 komentářů

U Ostravy možná vznikne 900 pracovních míst

 


 

Ostravský primátor Petr Kajnar uvedl, že s investorem, jehož jméno zatím nechtěl prozradit, jsou prakticky domluveni. Mimo města Otravy a jihokorejského investora smlouvu uzavřou také Česká republika, agentura CzechInvest a Moravskoslezský kraj. Součástí smlouvy by měla být také částka 65 milionů korun, kterou Ostrava podpoří tvorbu nových pracovních míst.

Stát by díky novým pracovním místům ušetřil na sociálních dávkách okolo 180 milionů korun. Celková výše investice jihokorejského investora bude v nejbližších letech činit přibližně 2,5 miliardy korun.
Zdroj : FinančníNoviny.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Češi neradi riskují

Češi neradi riskují v kartách a bojí se investovat do akcií i start-upů

Pro Čechy je nejdůležitější morálka. Co si o nich, kdo myslí, je dokonce pro mnohé důležitější než jejich zdraví. Za riskantní považují například lhát v daňovém přiznání, ale i investovat do akcií a start-upů. Ještě větší hazard však vidí v sázení. Vsadit v kartách denní výdělek považuje za velký risk […]

Text: František Veselý

20. 12. 2019

Kostolanyho dluhopisové spekulace

Burzovní guru André Kostolany radil tak, že neservíroval „hotová jídla, ale recepty, abyste si mohli sami uvařit to, co vám chutná“. Jako finanční instrument tento guru často vyzdvihoval akcie, ovšem stranou nenechával ani dluhopisy.

Text: Radovan Novotný

18. 01. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *