Pátek 17. září. Svátek má Naděžda.

U Fia si nově můžete zvolit číslo účtu

Banky 19.11.2013 | 13:33 0 Komentářů

Fio připravila možnost založit si běžný účet s vlastním číslem. Novinka se vztahuje na nové osobní i podnikatelské účty vedené v CZK. Číslo účtu musí obsahovat 8–10 číslic, nesmí být již obsazené a musí odpovídat předepsanému formátu. Navíc letos Finanční skupina Fio slaví 20 let působení na českém trhu. 

Číslo účtu, které si klient může nově zvolit, musí obsahovat 8–10 číslic, nesmí být již obsazené a musí odpovídat předepsanému formátu. Fio také přinesla například zjednodušení smluvní dokumentace, možnost zřídit si účet odkudkoliv v ČR  pomocí kurýra nebo čím dál oblíbenější aplikaci Smartbanking ve verzi pro platformu Windows Phone. Stále také až do konce listopadu platí akční nabídka hypotečních úvěrů se slevou 0,5 %.

„Jsme hrdí na to, že česká finanční skupina může oslavit takto významné výročí. Současných 320 tisíc klientů a množství ocenění Fio banky ukazuje, že zvolená strategie nulových poplatků je úspěšná a že i ryze česká banka je schopna se dynamicky rozvíjet a obstát v tvrdé konkurenci zahraničních bankovních korporací. Jsme rádi, že to klienti vnímají pozitivně – výzkumy ukazují, že české vlastnictví banky je důležité pro nadpoloviční většinu Čechů,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Zdroj: Tisková zpráva Fio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.