Úterý 22. června. Svátek má Pavla.

Tržby Broker Consultingu vzrostly v roce 2018 o 11 procent

Tržby finančně poradenské skupiny Broker Consulting v ČR a na Slovensku vzrostly během loňského roku o 11 procent na 1,25 miliardy korun. Celkem sjednala skupina loni 102 722 nových smluv.

28 procent uzavřených smluv bylo v životním pojištění, v neživotním pojištění pak 25,5 procenta. 17 procent bylo uzavřeno smluv v bankovních službách, a to včetně úvěrů na bydlení.

“Naší základní službou je finanční plánování, které se v roce 2018 točilo zejména kolem financování bydlení. Za Česko jsme našim klientům zprostředkovali úvěry na bydlení v objemu za více než 11 miliard korun, což mimo jiné znamená, že jsme sjednali každou dvacátou hypotéku v tuzemsku,” uvedl zakladatel a předseda dozorčí rady Broker Consulting Petr Hrubý.

Investiční smlouvy se na produkci podílely 19,5 procent smluv. Ostatní produkty, kam spadají především penzijní produkty či stavební spoření, tvořily osm procent produkce a realitní obchody dvě procenta. Tržby z realitních obchodů ale překročily 116 milionů korun.

“Na pozitivních výsledcích za ČR se také čím dále více podílejí naše franšízové pobočky OK Point, a to 15 procenty celkového obratu. V loňském roce jsme otevřeli 15 těchto nových poboček, v polovině ledna byla otevřený zatím poslední, a to 44. Plánem pro letošní rok je uzavírat s 50 otevřenými pobočkami OK Point,” uvedl manažer projektu Radim Štantejský.

Zdroj: Poradci-sobě.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.