Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

Tiskovou mluvčí Partners je nově Tereza Píchalová

Tereza Píchalová se od července stane novou tiskovou mluvčí společnosti Partners. Ve funkci nahradí Violu Baštýřovou, která odešla na začátku června a od 22. června se stala manažerkou komunikace v MetLife pojišťovně.

Tereza Píchalová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Své zkušenosti získala v oblasti médií jako redaktorka Lidových novin a odborného nakladatelství Linde Praha a v oblasti PR prací v tiskovém odboru vicepremiérky Karolíny Peake na Úřadu vlády ČR a v neziskové organizaci Vím, co jím a piju.

„Těším se, že navážu na mnohé redakční spolupráce Partners v oblasti osobních financí. Analytici a mediální tváře Partners jsou skvěle etablovaní v českých denících i na zpravodajských portálech a s jejich odbornými znalostmi bych chtěla dále pracovat. Mým cílem je poskytovat redakcím rychlé a užitečné odpovědi, přicházet s tipy na zajímavá témata a navazovat spolupráci s dalšími médii. Díky vlastní praxi v redakci Lidových novin mám přehled o tom, co je pro novináře důležité a zajímavé,“ říká Tereza Píchalová.

Zdroj: iHNed.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.