Pátek 27. listopadu. Svátek má Xenie.

Termínovaný vklad Poštovní spořitelny nabízí během dvou let zhodnocení 4,5 %

Banky Luboš Svačina 22.03.2010 | 14:14 3 komentáře

Termínovaný vklad Poštovní spořitelny nabízí klientům možnost zhodnocení vkladů 4,5 % za dva roky.

Termínovaný vklad Poštovní spořitelny nabízí klientům s volnými prostředky zhodnocení ve výši 4,5 procenta za dva roky. První část výnosu ve výši 2,25 % je klientům vyplácena už po prvním roce úročení, druhou část ve stejné výši dostanou následující rok. „Jde o naprosto bezpečný způsob uložení peněz, neboť prostředky jsou podle zákona pojištěny,“ uvedl  Tomáš Basista, manažer marketingu Poštovní spořitelny. Klienti mohou na termínovaný vklad ukládat od 5 tisíc korun výše.

Zdroj: Tisková zpráva Poštovní spořitelny

3 komentáře: “Termínovaný vklad Poštovní spořitelny nabízí během dvou let zhodnocení 4,5 %”

 1. cynik napsal:

  kdyby to byl spořící účet, tak to beru, ale na termíňák by fakt měli trochu přitlačit, aby jim tam ty peníze někdo dal.

  • Svěrkoš Zbyněk napsal:

   2,25 to nebude, protože do druhého roku se do koncového zhodnocení započítává už i výnos z období předchozího (tzn. úrok z úroku). Takže zhodnocení vložené jistiny je nižší než 2,25. Záleží pak, jaká je frekvence připisování úroků. Krom toho to jsou sazby brutto – před zdaněním výnosu….čistý výnos bude pod dvě ….

 2. jj napsal:

  nechápu, že někdo ještě v době internetu má tu drzost vypustit takovouhle zprávu. Není nic jednoduššího, než si najít srovnávací tabulku a každý zjistí, že termíňák u Poštovky je na tom dost blbě.

  http://www.mesec.cz/produkty/terminovane-vklady/?vyse_vkladu=1000000&vypovedni_lhuta=720&doba_ulozeni=730&spocitat=Spo%C4%8D%C3%ADtat&_sl1=max_dosazitelny_urok&_sl2=urokova_sazba&tridit=_calc2&smer=s

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.