Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Termínovaný vklad HSBC nabízí úročení 4 %

Banky Daniel Kuchta 02.09.2008 | 13:43 0 Komentářů

HSBC dnes začala nabízet termínovaný vklad s úročením 4 % p.a. v rámci balíčku HSBC Premier.

Nabídka platí pro tisícovku klientů a časově je omezena do konce září. Termínovaný vklad má dobu trvání jeden rok minimální vklad je jeden milion korun. Právě jeden milion korun je suma, při níž může klient banky využívat služby HSBC Premier bez poplatku, který je běžně 750 korun měsíčně.

Zajímavostí je 100% zajištění vkladu, jelikož se HSBC platí pravidly o ochraně vkladů ve Velké Británii (pro fyzické osoby platí ochrana vkladů do 35 000 GBP ve výši 100 %). Podle představitelů banky jde v dnešní době klesajících sazeb o „dárek pro klienty.“

Naše limitovaná nabídka je určena klientům, kteří hledají konzervativnější způsob zhodnocení svých úspor,“ říká Jiří Zelinka, ředitel osobních finančních služeb HSBC banky. „Poskytujeme opravdu jednu z nejvyšších úrokových sazeb u kratších korunových termínovaných vkladů na místním bankovním trhu. Navíc vložením jednoho milionu korun se člověk automaticky kvalifikuje na klienta HSBC Premier a získává nepřeberné množství výhod, které tento balíček služeb nabízí,“ dodává Zelinka.

HSBC byla v minulosti známá především jako jeden z lídrů v nabídce zajištěných fondů. Od března letošního roku však rozšiřuje své aktivity v ČR a otevírá nové pobočky v Praze a Brně. V příštím roce plánuje nabídnout také hypotéku.

Zdroj: HSBC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.