Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

Také v roce 2009 notebooky pro nováčky Broker Consulting

Od prosince 2008 začala společnost Broker Consulting poskytovat svým novým konzultantům firemní notebooky. Je to jeden z nástrojů, kterým se firma snaží podpořit nováčky a poskytnout jim co možná nejlepší podmínky k výkonu jejich práce, kde jednu z hlavních úloh hraje software finančního plánování. (Tisková zpráva Broker Consulting)

 

Počítače HP550 jsou mimo jiné vybaveny sadou Office 2007, operačním systémem Windows Vista, Wi-Fi rozhraním, DVD mechanikou, operační pamětí 1 GB a 120GB pamětí na pevném disku. Konzultantům poskytnou především možnost prostřednictvím internetu pracovat kdekoliv v terénu s firemní aplikací Finanční plán a předvést tak klientům jednoduše a přehledně možnosti sestavení jejich finančního portfolia. Kromě toho mohou konzultanti pracovat s vnitrofiremním webovým rozhraním OK Net, které obsahuje vešker produktové informace, materiály k firemnímu vzdělávacímu systému, články a doporučení našich analytiků,  či přehledy aktuálních změn na finančním trhu a další cenné informace. Konzultanti mají možnost si notebooky po roce odkoupit za cenu 5000 Kč.

„Naši nováčkové mají hned od počátku podmínky pro efektivní zapracování. Nemuseli vynakládat na startu kariéry příliš vysoké náklady a nemusí řešit provozní překážky při setkáních s klienty. Snažíme se omezit všechny bariéry, které by jim mohly bránit v jejich profesním růstu a chceme tak podpořit jejich rychlé zapracování. Notebooky jsou dalším střípkem v mozaice naší podpory pro konzultanty,“ uvedl Jan Lener, ředitel PR a komunikace ve společnosti Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.