CZK/€ 24.340 -0,51%

CZK/$ 22.967 -1,08%

CZK/£ 28.146 -0,10%

CZK/CHF 25.174 -0,37%

01. 11. 2011

0 komentářů

Stavební spoření a úvěry Wüstenrot jsou nyní ještě lepší

 


 

 

Je úžasné koupit si byt nebo rodinný domek a zařídit ho podle svých představ. Je uklidňující žít s vědomím dostatečné finanční rezervy – na plánované i neplánované výdaje, na stáří, na studium, na cokoliv. Cesta k tomuto cíli je ale delší a začíná uzavřením stavebního spoření. Tento specifický produkt představuje osvědčený, bezpečný a výhodný způsob, jak získat úvěr na financování bydlení i jak si vytvořit finanční rezervy.

Wüstenrot nabízí nejvíce

Nejlépe je začít spořit právě teď a s Wüstenrotem. Od 1. listopadu zvýšila tato stavební spořitelna úrokovou sazbu z úspor na 3 % ročně. Je to vůbec nejvyšší úroková sazba z vkladů na trhu stavebního spoření a je garantována po celou dobu spoření. Klient Wüstenrotu tak má zajištěný výnos. Peníze vložené na stavební spoření jsou ve stavební spořitelně v naprostém bezpečí, protože tyto vklady jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 EUR.

K ročním úsporám stát každoročně přidá až 2000 korun, průměrný roční čistý výnos stavebního spoření Wüstenrot se tím při šestiletém spoření zvýší až na 5,95 %. Velkou výhodou stavebního spoření je skutečnost, že se státní podporou lze spořit déle než šest let, a navíc naprosto libovolným způsobem. Lze zvolit jak způsob, tak frekvenci placení i výši úložky.

REKLAMA

Výjimečnou 3% roční úrokovou sazbou bude Wüstenrot úročit také vklady u nově sjednaných zvýhodněných produktů, tj. Kamarád+ pro děti a mládež do 18 let, který je bez poplatku za uzavření smlouvy, Wüstenrot Team s prémií až 2000 korun a Vychytané spoření pro mladé od 18 do 30 let.

Překlenovací úvěr bez poplatku

Všechny žádosti o překlenovací úvěr podané do 20. prosince letošního roku vyřizuje Wüstenrot zdarma. Klient neplatí úhradu za zpracování a poskytnutí úvěru a ušetří tak až 15 000 korun.

Náklady na koupi i výstavbu domu nebo bytu, na pořízení družstevního bydlení, na rekonstrukce i opravy i na vyplacení dědiců či manžela, to vše a ještě více lze uhradit z překlenovacích úvěrů. Wüstenrot je poskytuje i současně s uzavřením smlouvy a bez akontace. Každému klientovi zpracuje jeho poradce individuální nabídku a najdete optimální řešení.

Více o mimořádné nabídce stavební spořitelny Wüstenrot na www.wustenrot.cz

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *