Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Spotřebitelé žalují Rajnakupu.eu, nedodává zboží

Investice 13.10.2011 | 14:46 0 Komentářů

Podle právního oddělení sdružení Spotřebitel.net obchod nedodává zaplacené zboží

Praha – Spotřebitelské sdružení Spotřebitel.net podalo trestní oznámení na provozovatele internetového ochodu Rajnakupu.eu, který podle jeho zákazníků nedodává objednané a zaplacené zboží. ČTK to ve čtvrtek sdělilo právní oddělení Spotřebitel.net.
„Zaznamenali jsme sérii podvodů ze strany e-shopu Rajnakupu.eu. Situace byla vždy stejná – spotřebitelé předem zaplatili kupní cenu objednaného zboží, ale zboží ani přes urgence nedostali,“ stojí v tiskové zprávě sdružení Spotřebitel.net.
Sdružení Spotřebitel net proto podalo trestní oznámení na internetový obchod Rajnakupu.eu k Vrchnímu státnímu zastupitelství v Praze. „Vzhledem k výši škody a k závažnosti jednání jsme usoudili, že nejefektivnější cestou, jak bránit poškozené spotřebitele, bude podání trestního oznámení,“ uvedl Spotřebitel.net.
Stránky internetového obchodu Rajnakupu.eu stále fungují a jako kontaktní osoba je uveden Martin Kubeš z Domašína na Chomutovsku. Mobilní telefon, jehož číslo je uvedeno v kontaktech internetového obchodu, byl dnes mimo provoz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.