Středa 02. prosince. Svátek má Blanka.

Spořitelna nabízí milionářům nové pobočky a účet zdarma

Investice 20.10.2010 | 14:01 0 Komentářů

Klient musí u obchodníků utratit platební kartou 400 tisíc ročně

Praha -Pokud máte milion nebo vyděláte přes sto tisíc měsíčně, pak jste tím správným člověkem pro nové pobočky České spořitelny. Banka zatím zprovoznila dvě v Praze a jednu v Brně – prakticky jde o bývalé pobočky HSBC, která se z českého retailového trhu vloni stáhla.
Do pěti let chystá spořitelna dvacet takových speciálních prostor s názvem ČS Premier, nejbližší přijde na řadu v Ostravě. V mnoha případech však půjde jen o speciální prostory v už existujících pobočkách – například v patře, kam běžní klienti nemají přístup.
Speciální pobočky a produkty jsou určeny klientům, kteří mají ve spořitelně uložen alespoň jeden milion korun (součet vkladů a investic) nebo kteří na účet pravidelně posílají alespoň 100 tisíc korun měsíčně (při společném účtu manželů lze jejich příjmy sčítat). Těm tyto prostory nabídnou nadstandardně osobní přístup, diskrétnost a speciálně školené pracovníky.
Zdarma účet i vstup do VIP salonků na letišti
Nejbohatším klientům banka jako základ nabídne Osobní účet Premier. Jeho vedení je zdarma, bez poplatku jsou také výpisy, dvě debetní platební karty, výběry z vlastních bankomatů v Česku i v zahraničí (Erste Group) či přímé bankovnictví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.