Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Společnost MasterCard otevřela salónek na letišti

Banky 18.07.2012 | 16:57 0 Komentářů

Dnes společnost MasterCard ve spolupráci s Letištěm Praha slavnostně otevřela nový salonek hlavně pro držitele prestižních platebních karet. Patronkou se stala Dagmar Havlová.

Pobyt v salonku cestujícímu zajistí soukromí a pohodlí před odletem,“ vysvětluje ředitelka VIP služeb Letiště Praha Simona Svobodová a dodává: „Náš host si může vybrat místo v pracovní či relaxační zóně, občerstvit se, přečíst si denní tisk nebo si díky rychlému wi-fi připojení vyřídit e-maily, vytisknout či ofotit dokumenty.“ Pracovníci salonku hosty také informují o stavu jejich letu, poradí s připojením k internetu a dalšími záležitostmi, které cestujícího zajímají. Součástí salonku je také sprcha a další zázemí pro osobní hygienu.

Držitelé prémiových karet MasterCard – Gold, Platinum, World a World Elite mohou salonek navštívit bezplatně až do konce roku 2012. Vstup do nového letištního salonku MasterCard Lounge včetně jeho nadstandartních služeb se stává dalším z předních benefitů věrnostního programu MasterCard Elite. Ten je určen především klientům s prestižními kartami MasterCard a poskytuje jim dokonalý komfort,“ říká Miroslav Lukeš, generální ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku.

Zdroj: MasterCard

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.