Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Společnost ESSOX má novou generální ředitelku

Banky 14.04.2015 | 10:01 3 Komentářů

Jana Hanušová vystřídá od 1. května 2015 na pozici generálního ředitele společnosti ESSOX Renauda Sterna. Renaud Stern přechází do vedení Retailového bankovnictví Société Générale ve Francii, na pozici generálního ředitele společnosti ESSOX působil od roku 2011.

Jana Hanušová dokončila studia na Fakultě sociálních věd na Univerzitě Karlově a v Komerční bance pracuje od roku 1999, kam nastoupila do oddělení Marketingu. V letech 2000 až 2004 působila jako vedoucí Řízení segmentů. Do roku 2006 byla vedoucí Marketingu společnosti ESSOX. Následně opustila Komerční banku, když pracovala jako ředitelka Marketingu ve společnosti Rusfinance/Rusfinance Bank (SG Russia). Do Komerční banky nastoupila zpět v roce 2010  na pozici poradkyně generálního ředitele pro synergie v rámci Skupiny KB/SG.

Renaud Stern působí v Société Générale od roku 1995, kde postupně pracoval jako vedoucí Lokálního marketingu, vedoucí segmentu mladých klientů, vedoucí Přímého bankovnictví a vedoucí Rozvoje multichannel Retailového bankovnictví ve Francii. Výkonným ředitelem pro Marketing a Business Development Komerční banky byl od roku 2006.

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

3 komentáře: “Společnost ESSOX má novou generální ředitelku”

  1. Dokument napsal:

    Vážená p. ředitelkou,nemohu učinit jinak,než touto cestou.Jiz přes měsíc řeším odstupu od smlouvy mezi mnou a prodejcem.Nikdo z vašich operatoru není ochoten toto se mnou řešit.Vzdy zůstane u slibu zpětné vazby a nic se neděje.Mnou odeslané dokumenty někdo převzal a u vás jej nejsou schopni zjistit kdo.Neschopnost operátorů je do nebe volající.Veskere hovory jsou nahrávána,což je dobře.Verim ve zpětnou vazbu.

  2. Pavel Holomy napsal:

    Dobrý den,před týdnem,jsem žádal o výpočet doplatku za auto koupené přez vaši společnost.Žádal jsem přez email,jak jo máte v pokynech.Je to již čtrnáct dní a do dnes jsem nedostal od vás žádnou odpověď.Potřebuji to doplatit z důvodu rušení mého účtu a odjezdu do ciziny.

  3. Čestmír Prchlík napsal:

    Kdo vymyslel tu vyděračskou praktiku poskytování úvěru, kdy přijde klientovi osobní dopis „Využijte snížené úročení … “ a pak nedodáte včas specifikaci splátek a klienta pak urážíte „smluvní pokutou a náhradou poštovného za upomínku“ ? Následně jsou pak splátky v normálním – nesníženém režimu. To je podle mne urážející podvod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.