Úterý 02. března. Svátek má Anežka.

Společnost CETELEM začíná nabízet také úrazové pojištění

Banky Luboš Svačina 20.03.2009 | 14:38 0 Komentářů

Společnost CETELEM ve spolupráci s pojišťovnou CARDIF PRO VITA začala svým klientům nabízet úrazové pojištění pro případ hospitalizace, plné invalidity a úmrtí.

„Úrazové pojištění není ještě zcela běžný finanční produkt v každé domácnosti. Spotřebitelé již mají pojištěno mnoho věcí, ale na své zdraví zpravidla myslí až v poslední řadě“, říká Darek Filip, ředitel Útvaru rozvoje obchodních aktivit společnosti Cetelem. „Rozšíření portfolia o tento typ pojištění vychází nejen ze zkušeností našich sesterských společností v zahraničí, kde je součástí standardní nabídky již řadu let, ale také z toho, že k úrazu může dojít každý den, kdykoliv a kdekoliv“, dodává Darek Filip.

Klient – držitel kreditní karty CETELEM – má na výběr ze dvou variant pojištění. Pojistka Standard kryje pouze klienta a balíček Rodina se vztahuje navíc i na jeho blízké. Základní podmínkou je, aby byl žadatel mladší 65 let a nebyl ve starobním, plném ani částečném invalidním důchodu. „Nemalou roli v popularitě tohoto pojištění hraje i jeho relativně nízká cena, být pojištěn za 150 Kč měsíčně na 500 000 Kč," uvedl Darek Filip.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti CETELEM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.