Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

Společnost Capgemini dokončila ohlášené akvizice

Společnost Capgemini, jeden ze světových lídrů v oblasti poradenství, IT služeb a outsourcingu, završila proces akvizice společnosti EMPIRE a její dceřiné společnosti SOPHIA SOLUTIONS.

Společnosti Capgemini se podařilo získat významný podíl ve společnosti EMPIRE, poskytující služby v oblasti IT a poradenství, a její dceřiné společnosti SOPHIA SOLUTIONS, lokálního experta v oblasti Business Intelligence a Data Warehouse (BI/DWH). Akvizice, ohlášená 26. listopadu 2008, byla úspěšně zakončena dne 9. prosince 2008. Obě společnosti se tímto dnem staly formálními dceřinými společnostmi Capgemini Group.

"Vedením nové společné organizace byli pověřeni: Michal Kavale (CEO), Patrik Horný (zástupce CEO), Ondřej Lubovský (COO) a Andreas Parusel (CFO). Jan Kadlec bude vést dceřinou společnost Sophia Solutions a společně s Jaromírem Lukášem zůstanou jejími menšinovými akcionáři," píše se v tiskové zprávě Capgemini.

Společnost Capgemini se mimo jiné zabývá průzkumem pojistného trhu a je významným partnerem soutěže MasterCard Banka roku

Zdroj: Tisková zpráva Capgemini

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.