Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Společnost Broker Consulting v roce 2008 zvýšila obrat o 27 procent na téměř půl miliardy

Společnost Broker Consulting, a. s., jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů finančního poradenství a zprostředkování na českém trhu, oznámila výsledky hospodaření za rok 2008. Obrat z hlavní činnosti vloni dosáhl 445 mil. Kč, což je o 26,5 % více než v roce 2007, kdy jeho výše činila 352 mil. Kč (Tisková zpráva Broker Consulting).

Uvedené výše obratu z hlavní činnosti jsou očištěny o stornovanou produkci, přičemž údaj o obratu za rok 2008 vychází z výsledků před provedením auditu.

Společnost se 100% českým kapitálem dokázala udržet rostoucí tendenci i v počtu nových klientů, který se meziročně zvýšil o 40 %. V roce 2008 přibylo společnosti Broker Consulting 27 481 nových zákazníků.

Generální ředitel Broker Consulting, Petr Hrubý, k výsledkům dodává: „V roce 2008 jsme navzdory celkovému zpomalování ekonomiky pokračovali v expanzi, což svědčí o rostoucím významu služeb finančního poradenství pro českou veřejnost.

10 komentářů: “Společnost Broker Consulting v roce 2008 zvýšila obrat o 27 procent na téměř půl miliardy”

 1. Tomáš napsal:

  Je zvláštní, že ve výkazu zisků a ztráta ve výroční zprávě BC jsou za rok 2007 tržby 254 mil. Kč. Nikoliv všude psaných 350 mil. Kč.

  můžete to nějak vysvětlit?

  Ostatně sám nadpis téměř 500 mil. Kč? 🙂 kdyby to bylo 501 mil. Kč, tak už je to skoro 1 miliarda, že? 🙂

  • insider napsal:

   Tak pane Lenere, jak to je s těmi čísly?

  • Jan Lener napsal:

   Dobrý den. Navrhuji pečlivěji prostudovat výroční zprávu BC, alespoň od čtyřicátéosmé strany dále. Těší nás Váš intenzivní zájem o naší společnost. Jakmile založíme fanclub dáme vědět.

   • Honzíkova cesta napsal:

    Honzíku, profesionalita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Tomáš napsal:

    Ok, pane Lenere. takže jinak strana 54 výkaz zisků a ztrát celý rok 2007 Řádek 05 Tržby 254.014.000. Takže kde je těch 350 mil. Kč za rok 2007?

    Do fanclubu nechci BC nechci. Jen nemám rád lhaní, mlžení a podvádění lidí a mám silný pocit, že to je jednou ze silných zbraní BC. Protože výsledky firma ve skutečnosti nemá a snaží se jít spíše cestou Fincentra. Ukazovat, že má, aby snad jednou ty výsledky byly.

    nebo mi ta čísla nějak vysvětlíte?

    Děkuji.

    • Tomáš napsal:

     tak pane Lenere, máte páteř odpovědět a vysvětlit nebo doufáte, že to zanikne?

     • Jan Lener napsal:

      Tomáši, myslel jsem, že už máte internetovou pubertu za sebou. Shoďte ten anonym, podepište se a já vám to vysvětlím, tak abyste to pochopil. Dáváte do pléna vaše názory nebo anonymně tlacháte? Ale nenechám vás v nevědomosti úplně. Zkuste si zjistit, za jaké období je výkaz zisku a ztrát a zkuste se podívat, jestli náhodou není ve výročce ještě jedna výsledovka za jiné období a jestli náhodou tyhle dvě období nejsou dohromady rok 2007 a tudíž obraty vv těchto dvou výkazech musíte sečíst, abyste dostal výsledek za rok 2007. Nečetl jste pečlivě a vymstilo se vám to. Budete mít odvahu a slušnost se omluvit?

      • Tomáš napsal:

       Vy jste zábavný pane Lenere. Z výkazu zisků a ztrát tato informace není zřejmá. V něm je jednoduše napsáno k datu 31.12.2007 a období není vymezeno, přičemž účetním období bývá zpravidla jeden rok. Nicméně budu Vám věřit. Mějte se a moji pubertu nechte na mně. :)Přeji hezké zaokrouhlování.

       • Jan Lener napsal:

        Vidím, že odvaha vám chybí. Nevadí. Pokud jste si jen někde pokradmu utrhl z naší výročky výsledovku a nemůžete si tudíž přečíst stránky předcházející, na kterých byste se o dvou výkazech dočetl, stavte se u nás na centrále po předchozím objednání u mne, já vám velmi rád jeden výtisk věnuji i s originálním podpisem Petra Hrubého speciálně pro vás a vaší firmu.

        • HaHa napsal:

         A co kdybyste přestal mlžit, vykrucovat se a vysvětlovat jak jsou všichni kolem Vás hlupáci a jak tomu nerozumí a prostě napsal jak to ve skutečnosti je?
         A kdybyste měl internetovou pubertu za sebou, a trochu odvahy, vyvěsil byste výroční zprávu někde na sdíleném disku, ať se nemusíme trápit vytahováním z Justice.
         Hmmmm ….. ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.