Čtvrtek 04. března. Svátek má Stela.

Společnost Broker Consulting otevřela nové poradenské centrum v Brně

Obyvatelé Brna mohou od března využít služeb nezávislých finančních poradců v nově otevřeném poradenském centru v centru města. Mezinárodní poradenská společnost Broker Consulting zahájila provoz další ze svých poboček v nově zrekonstruované budově na adrese Jana Uhra 12. (Tisková zpráva Broker Consulting)

V době krize roste význam poradenství v oblasti zadlužení domácností, financování bydlení, výběru banky nebo spořitelny, nastavení a vyjednání co nejvýhodnějších podmínek hypotečních smluv, optimálního využití výhod stavebního spoření, penzijního připojištění a dalších finančních produktů. Možnost konzultace těchto témat s odborníky nabízí nyní obyvatelům Brna nová pobočka mezinárodní společnosti Broker Consulting.

Služeb finančních konzultantů využívá v Česku stále více lidí. Mezi nejčastější dotazy patří kromě výše jmenovaného také možnosti a vhodný způsob investování a uložení úspor tak, aby i přes výkyvy v ekonomice peníze přinášely očekávané zhodnocení bez zbytečných poplatků a ztrát.

Mezinárodní poradenská společnost Broker Consulting působí již od roku 1998 jako nezávislý finanční konzultant a v současné době spolupracuje s téměř padesáti institucemi českého finančního a pojistného trhu.

4 komentáře: “Společnost Broker Consulting otevřela nové poradenské centrum v Brně”

 1. Sorry, ale jako anonym napsal:

  Kdopak tu BC závidí? Nebo se bojíčkuje o svoje územíčko? Tady je vidět inteligence pisatelů a jejich morálka. Veškerá žádná. Takhle pověst poradenství nezlepšíme. Za insiderem se skrývají všeho všudy 4 lidé a od všech je to ostudička.

  • PB napsal:

   Ale pane Lenere, vy jako anonym? Nicméně by mě docela zajímala Vaše reakce na výstup toho softwaru pro finanční plánování z FP. To není právě ok a upřímně je to hnus, když to srovnám s Vaší rétorikou.

   Na OK centrum se budu muset zajít podívat, když jsou na to také reference, ale střed to právě není.

 2. Obrana napsal:

  Chudáci, Brňáci. Pane Hrubý a Podlisko, nechte si ty svoje prasata v západních a východních Čechách a nezamořujte jimi náš krásný kraj.

  • insider napsal:

   OK centrum Broker Consultingu v Brně typicky vystihuje celou společnost. Velká pompa, ale je to normální chlívek. neuvěřitelný čemu se může říkat klientské centrum. Fuj!

   Dalším příkladem je ten jejich úžasný plánovací software, který automaticky vyhazuje 2000 měsíčně evropské penze 55letým babičkám do 75 let. Samozřejmě s nulovým krytím, protože by bylo moc drahý. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.