Neděle 26. září. Svátek má Andrea.

Smutná zpráva z představenstva Erste Bank

Banky Daniel Kuchta 30.06.2008 | 14:33 0 Komentářů

Představenstvo Erste Bank s hlubokým zármutkem oznamuje, že dne 29. června 2008 náhle zemřel člen představenstva Johannes Kinský na srdeční infarkt (Tisková zpráva Erste Bank).

Johannes Kinský byl členem představenstva Erste Bank od července 2007 a významně se podílel při implementaci nové divize Podnikové a investiční bankovnictví (Group Corporate and Investment Banking). Bude nám velmi chybět především jako kolega a dobrý přítel.

Franz Hochstrasser, člen představenstva Erste Bank zodpovědný za globální trhy (Global Markets), převezme vedení rezortu Johannese Kinského.

Johannes Kinský pracoval předtím, než nastoupil do Erste Bank, jako vedoucí oddělení pro střední Evropu u investiční banky JP Morgan. V této funkci doprovázel Erste Bank při všech důležitých rozhodnutích při její expanzi do střední Evropy v posledních letech. Před svým nástupem do JP Morgan (v roce 1999) působil v různých manažerských pozicích v Deutsche Bank.

Hluboký soucit cítí představenstvo Erste Bank zejména se ženou a dětmi Johannese Kinského. Ztratili manžela a otce, kterému ještě nebylo 44 let, který pro ně dělal vše a byl by udělal vše. Jeho velká rodina ztratila syna, na kterého byli právem pyšní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.