Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Slovenský miliardář na investiční konferenci

InvesticeReklama 24.02.2014 | 11:27 0 Komentářů

Rodinné podnikání v ČR je zaměřením již 5. ročníku úspěšné Investiční konference, kterou pořádá Klub investorů v sobotu 1. 3. 2014 na půdě VŠE. Opět se můžete těšit na přední osobnosti českého byznysu, které na toto téma promluví v několika panelových diskuzích. Pozvání přijal mimo jiné slovenský miliardář Martin Kúšik. Celá akce je volně přístupná a zdarma.

konference-vse Rodinné podniky jsou bezpochyby základním stavebním kamenem nejen české ekonomiky. Toto bezesporu zajímavé téma je společným jmenovatelem letošního ročníku Investiční konference, pořádané každoročně Klubem investorů v Praze. Letošní konference má nový zcela nový jednodenní formát a poprvé budete mít možnost popovídat si o tom, co Vás zajímá, nebo si vyměnit vizitku s jednotlivými panelisty v uzavřené skupině.

Hlavními hosty konference letos budou:

  • JUDr. Martin Kúšik – expartner Penta Investments
  • Ing. Gabriela Lachoutová – J&T Family Office
  • Mgr. David Neveselý – partner AK Havel Holásek
  • Ing. Luděk Čermák MBA – LCM Consulting
  • Jitka Kantová – SkloArt

Panelisté promluví na témata, jako jsou příležitosti uplatnění studentů v rodinných firmách, tradice jako konkurenční výhoda, jak úspěšně vybudovat rodinnou firmu a komu ji předat či hodnoty sloužící jako základní stavební kameny rodinné firmy.

Během akce na vás čeká networking s příchozími hosty a malé občerstvení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.