Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

Skupina AXA loni navýšila zisk téměř o třetinu

Pojištění 23.04.2019 | 17:06 0 Komentářů

Zisk skupiny AXA Česká republika a Slovensko vzrostl v loňském roce o 29 % na 725 milionů korun. Hospodářský výsledek byl podle skupiny AXA tažen především růstem ve vybraných segmentech rizikového životního pojištění a neživotního majetkového pojištění.

„Klient je pro nás na prvním místě. Průběžně proto posilujeme náš distribuční model a jeho kvalitu. Klademe důraz na další rozvoj naší vlastní distribuční sítě, spolupráci s externími partnery a přímý přístup k našim klientů,“ uvedl Peter Socha, zástupce generálního ředitele a ředitel distribuce a správy aktiv skupiny AXA ČR a Slovensko.

Kromě zvyšování kvality prodeje se na výsledcích skupiny podílela i efektivita digitálních řešení v distribuci. Téměř 90 % všech nových smluv bylo v loňském roce zpracováno elektronicky.

„Zákazníci od nás očekávají téměř okamžitou reakci, ale i určitou blízkost a řešení přizpůsobené osobním potřebám. Bez ohledu na to, jaký způsob kontaktu si s námi zvolí, musí pro ně být vždy příjemný, bezproblémový a vysoce kvalitní. Proto distribuční sítě adaptujeme těmto potřebám a poskytujeme jim vysoce výkonné digitální nástroje k prohlubování vztahů s našimi klienty,“ doplňuje Peter Socha.

„Chceme být partnerem našich klientů na každodenní bázi. Hlavními strategických prioritami jsou další zjednodušování a digitalizace našich procesů, zlepšování znalosti stávajících i budoucích potřeb klientů,“ dodává Robert Gauci, generální ředitel finanční skupiny AXA ČR a Slovensko.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.