Neděle 25. července. Svátek má Jakub.

ŠkoFIN má nového jednatele

Investice 01.09.2015 | 10:55 0 Komentářů

Novým jednatelem ŠkoFINu se stal Reinhard Mathieu. Stávající jednatelka Jiřina Tapšíková se stala členkou představenstva ve Volkswagen Bank Polska.

Jiřina Tapšíková byla jednatelkou společnosti ŠkoFINod roku 2006. Pět let byla členkou představenstva České leasingové a finanční asociace a přes čtyři roky vykonávala také funkci předsedkyně představenstva této asociace. Na obou pracovních pozicích končí, jelikož přijala nabídku stát se  členkou představenstva ve Volkswagen Bank Polska. „Po deseti letech ve funkci jednatelky ŠkoFINu jsem se rozhodla, že je čas na změnu, a přijala jsem nabídku v rámci koncernu na pozici členky představenstva ve Volkswagen Bank Polska. Věřím, že ŠkoFIN i po mém odchodu bude nadále dosahovat výborných výsledků a pro české řidiče bude první volbou ve financování vozů,“ říká Jiřina Tapšíková.

Reinhard Mathieu (51 let) působí v koncernu Volkswagen od roku 1989. Má čtrnáctiletou zkušenost s managementem v oblasti interního auditu. Kromě rodného Německa má zkušenosti i s vedením lidí v Brazílii, Argentině a Mexiku. V letech 2003 až 2009 vykonával funkci Country Manager v Mexiku a podílel se na založení Volkswagen Bank. Před nástupem do ŠkoFINu působil jako ředitel oddělení BCM & Operational Risk nacentrále Volkswagen Financial Services.

Zdroj: Tisková zpráva ŠkoFIN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.