Středa 03. března. Svátek má Kamil.

Sezónní povinné ručení od pojišťovny Allianz

Pojišťovna Allianz představila nový typ pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Zvýhodněné pojištění je určeno všem majitelům vozidel, jejichž využívání je zpravidla pouze sezónní.

Povinné ručení Sezóna z dílny pojišťovny Allianz je vhodné pro majitele vozidel, u kterých převládá sezónní využívání – např. motocyklům a zemědělským pracovním strojům, ale také osobním automobilům starším 20 let.

"Od standardních typů povinného ručení se povinné ručení Sezóna liší tím, že pokud bude vozidlem způsobena škoda v měsících, které při uzavření pojistné smlouvy klient označil jako měsíce, v nichž vozidlo nehodlá používat, vznikne mu povinnost uhradit pojistiteli spoluúčast 90 % z částky, kterou pojistitel poškozenému vyplatil. Za každý kalendářní měsíc, ve kterém své vozidlo nehodlá používat, mu Allianz pojišťovna přizná slevu 7 % z ročního pojistného povinného ručení. Maximálně může takto klient získat slevu až 63 %. Společně s touto slevou je možné využít aktuální nabídky slev produktu povinného ručení," píše se v tiskové zprávě pojišťovny Allianz.

 Z konstrukce pojistky vyplývá pro klienty další výhoda spočívající ve zrušení nutnosti odevzdávat "do depozita" státní poznávací značku a osvědčení o registraci na období, kdy vozidlo nebude využívat.

Zdroj: Tisková zpráva Allianz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.