Úterý 01. prosince. Svátek má Iva.

Server iDnes.cz otestoval finanční poradce

Autorka recenze služeb finančních poradců oslovila pět finančně poradenských společností, od kterých si nechala připravit finanční plán. Cílem bylo zhodnotit jak přístup poradců, tak nákladovost a adekvátnost navrhovaného řešení finanční situace „klientky“.

"Oslovili jsme pět společností, aby nám zpracovaly finanční plán. Rozdíly jsme našli, ale zarážející je, že si finanční poradci řeknou o reference ihned na první schůzce. Podané informace dokonce nemusejí být vždy správné. Například jsme se dozvěděli, že mateřská se do důchodu nezapočítává. Opak je přitom pravdou," píše v úvodu své recenze autorka článku "I když se usmívají, jde jim o peníze a reference".

Mezi oslovenými společnostmi byly finanční poradci společností AWD, Kapitol, OVB, Partners a ZFP Akademie.

Zdroj: iDnes.cz

4 komentáře: “Server iDnes.cz otestoval finanční poradce”

 1. iNSIDER napsal:

  Ondro, co je špatně na tom, že paní dostala pojištění? Ty bys tam seknul něco lepšího viď? Bohužel ne každý je tak geniální a má přístup k tajným produktům.Ještě že Tě Češi a Moraváci mají!

 2. iNSIDER napsal:

  Skoro všechny společnosti vyjma Kapitolu a ZFP mě příjemně překvapily. Navrhovaná řešení měla hlavu a patu. To je fajn zjištění.

 3. Radek napsal:

  Podle tohoto testu je Fincentrum asi hodně malá společnost. Nebo na ni zapomněli? 🙂 to se mi nezdá…

 4. Ondřej Záruba napsal:

  Až na Partnersáka to všichni předvedli.To je ale náhoda,že skoro všichni u člověka,který vydělává 18 tisíc chtějí prodat IŽP na 1500.A paní redaktorka by měla toho Partnersáka ocenit ve srovnání s těmi fušery.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.