Pátek 30. července. Svátek má Bořivoj.

Senior director Petr Havel odchází z Partners

Senior director Petr Havel opouští po vzájemné dohodě finančně poradenskou společnost Partners Financial Services. Důvodem jsou zdravotní potíže.

„Petr Havel měl dlouhodobé zdravotní problémy a obor ho přestal naplňovat. Po vzájemné dohodě se rozhodl využít manažerský dodatek Partners, který s podobnými situacemi počítá a garantuje zajímavý příjem po dobu dalších let,“ uvedl k odchodu Petra Havla partner a předseda představenstva finančně poradenské společnosti Partners financial services Petr Borkovec a dodal: „Struktura zůstává i nadále nezměněna, kmen zůstává struktuře a bude ho mít na starosti zkušený ředitel Tomáš Grec (D1), který  má všechny kompetence k tomu, aby vše fungovalo stejně dobře jako dosud.“

Petr Havel přešel do Partners Financial Services na jaře roku 2013 z OVB Allfinanz, kde působil 13 let.
  

22 komentářů: “Senior director Petr Havel odchází z Partners”

 1. Archeolog B napsal:

  Ví tady někdo jak opravdu se panu Havlovi dnes vede? Kdysi jsem u něj působil, ale velmi krátce, pár týdnů, nic mi nikdy zlého neprovedl, jen obor mi prostě nešel, není to jeho chyba, ale prostě ani já si to nevyčítám. Jsem spíše na manuální práci a tak se i živím jako živnostník. Rodinu uživím, nestěžujeme si, ale pasivní příjem, ani lodě, jachty, diamanty, jak na strukturarnich seminářích říkali že mají, tak to nemám nic, ale ani jako nepotřebuji, ani to Ferrko, to jsem viděl že p.Havel měl, ale zda ho vlastnil nevím, jak to bylo vše, vždy jen říkal „budeš za vodou kámo, dělej se mnou“ – ještě to bylo v té OVB , tam tedy jsem chvíli byl, Partners už ne. Tak pak jsme se občas potkali ale jen letmo i s jeho lidmi, jen se slovy „daří se mi báječně“ „vše skvělé“ „jsem za vodou“ a tak podobně nebo jako „plním si sny“ to rád říkal, budiž, však mu to přeji, já na to prostě neměl, tak jen živnostničím. Tak jen zda nevíte jak se p. Havlovi nyní vede? Jen z doslechu, ale přesně nevím se ke mě dostalo že založil nějakou cestovku a že vše báječné, ale to jsem slyšel i když byl v Partners i v té OVB a od obojího odešel po nějaké době, tak vážně nevím. Díky za jakoukoliv info spíše sem na diskuzi než na email, jsem tam minimálně.

  • exPartnersák napsal:

   Petr Havel v Partners neuspěl, teď se protlouká různě, i ta cestovka nějak jede. Žádný zázrak, na uživení dobrý, na tu vysněnou OVBáckou jachtičku rozhodně ne :-).

  • Ozi napsal:

   Petr Havel zblbnul lidi do MLM World Venture http://www.worldventures.com. Čistý podvod. Do toho se mně snažil lanařit jeho člověk Miloš Dezort. Naštěstí jsem to prokouk. Následně loni přišel s webovou platformou Pay Me Funnels. Tam už jsem já blbec naskočil, zlanařil mě Miloš Dezort. Po půl roce se ve zlém rozešli a já s menší ztrátou odešel svou vlastní cestu. Dnes jsem rád, že jsem s tím člověkem neměl žádné velké miliónové obchody. Můžu si tak plnit v klidu ty sny 😅🤣😂👍…

 2. PS napsal:

  Nevim jak pan, ale ja osobne Vas mohu ujistit, ze vedeni Partners a v prvni rade Petr Borkovec lzou jako kdyz tiskne. Momentalne chodi lidi z Partners, ze s pojistovnami vyjednali jen trilete storno. No ja myslel ze se pocuram smichy. Kdyz jsem jim rekl, ze to nejspis bude tak, ze jim provizi vykrati natolik, aby zbyle dva roky uz byly prebytek, tak samozrejme odvetili, ze o tom jim Petr nic nerikal :).

  • napsal:

   Ať už píšete pravdu nebo ne, tak rozhodně pozor na jazyk (popř.prsty na klávesnici), mohl byste být právním oddělením Partners obviněn (nařčen) z poškozování „dobrého jména a pověsti“ Partners.

  • BuBáK napsal:

   Nu vida, ke mně se dostala ještě lepší MLM pecka. Když klient zaplatí po 1.prosinci 2016 své ŽP na celých pět let dopředu, tak mu poradce (prý) vrátí část své provize zpět. Jinak tomu tříletému stornu u Partners nevěřím, to by bylo jasné porušení zákona. Buďto Vám poradce kecal, nebo to špatně pochopil, nebo mu to někdo účelově zalhal, aby s větším klidem sjednával životka. Zákon hovoří jasně a Partners nemá důvod takto provokovat ČNB k případné pokutě. Že si MLM firmy vyjednávají rozložené provize od 200% do 300%, tak o tom vím, ale jen tříleté storno je opravdu nesmysl.

   • napsal:

    až na to, že regulace řeší storno mezi pojišťovnou a firmou a firma si může nastavovat vlastní storno podmínky vůči poradcům, jaké chce a ČNB to může být jedno.

    a pokud si věří, tak tím mohou chtít získat konkurenční výhodu.

    300% apod. je nesmysl. pojišťovny se dohodli za podpory ČNB, že 180% je max., protože si ČNB nepřeje navyšovat provize na trhu.

    • vasek napsal:

     180% je nesmysl a všichni to ví

     • napsal:

      VIG, tedy především Diviš z KOOP a Zapletal z PČS to neví.

     • napsal:

      Tak to možná Vašku působíte na pojistném trhu Pobřeží Slonoviny, protože jinak si Vaše pochybné vyjádření neumím vysvětlit. Mám před sebou provizní podmínky jedné nejmenované pojišťovny platné od 01.12.2016 a čtu: první rok 90%, druhý rok 60%, třetí rok 40%, čtvrtý a pátý 20%, kumulativně tedy 230% RP. A pojišťovny se s ČNB dohodnout nemohli, neb není zákonem určen provizní strop, jen délka ručení za samotnou provizi, takže ???

      • vasek napsal:

       tedy více než 180%

      • Ja napsal:

       No, dokud je nejmenovana, tak je to jen lež.

       • napsal:

        Jasně, on Ti tady někdo bude veřejně sdělovat, s jakou konkrétní pojišťovnou si domluvil provizní podmínky…a jenom proto to bereš jako lež, se prober chlapče. Jinak těch 230% není nic nestandardního, lítají i vyšší čísla kolem 250% až 300% (včetně bonusů za to, že se smlouva dožije pěti let).

 3. napsal:

  Vážený pane, chcete tím snad naznačit, že PR oddělení Partners lže ? Vždyť se k tomu osobně vyjádřil i Petr Borkovec ? Nebo snad chcete naznačit, že i on…

 4. Oliver 511y napsal:

  No opět kecy v kleci…žádné původní zdravotní problémy, totál se mu to frajerovi rozpadlo, nikdo mu nezůstal, všichni odešli jinam a on na to prostě zůstal sám, proto skončil, nic jiného mu prostě nezbylo, ano když viděl že to padá pak ty zdravotní problémy nastaly to jo…takže tak lidi. Do posledního okamžiku si hrál jako hračička na movitého ředitele a vysvětloval lidem že je vše v pořádku i když nebylo…ani informace o tom jak se mu daří, ani kolik vydělává, vše to byly vymyšlené lži a kecy, problémy měl již 2 roky zpátky, ne-li 3 roky, to nikdo nevíme, jen si můžem domýšlet, ale to je prostě ta realita. Víme někdo co bude konat dál a kde podnikat nebo pracovat? Díky

  • Petr napsal:

   Tak tomu bych i věřil, neb kamarád v MLM takto buduje (znovuvytváří) skupinu svých poradců již asi popáté. Když naberete 100 lidí, tak vám jich ke konci prvního roku zůstane v oboru cca 10. No a z těch deseti vám druhý rok dalších šest uteče nebo skončí, takže ze sto lidí máte během dvou let čtyři. Úmrtnost je hodně vysoká, když k tomu navíc máte provize ala MLM, různé produkční obhajoby nebo povinnost mít určitý počet BJ, tak opravdu není o co stát. Nedej Bože se dozvědět, že MLM firma dostala za Vámi sjednanou životku provizi 180 – 200% a k Vám doputuje horko těžko 80 – 100% ročního pojistného, zbytek si mezi sebou rozdělí MLM darmožrouti nad vámi,kteří se sjednáním neměli vůbec, ale vůbec nic společného a ani nehnuli prstem.

   • cw napsal:

    to zní inteligentně a znale věci. dal bych i smajlík, kdyby mě zároveň neděsilo, kolik hlupáků a omezenců tu může volit.

    ten kamarád se to určitě všechno sám naučil, on se vlastně narodil už jako profesionální poradce a šel se sám do toho MLM přihlásit. :) a i kdyby ne, tak jistě znáborovat těch 100 lidí je velmi snadné.

    • exMLM napsal:

     Nebudeš ty náhodou jeden z těch tyrkysových, co to dělá jinak ? Já v MLM pracoval a všechno mě naučili školitelé a lektoři jednotlivých finančních ústavů, ať už od pojišťoven, podílových fondů nebo bank. A všechna školení jsem si taky řádně zaplatil, podotýkám že ze svého. Mě osobně můj manažer nenaučil nic, neboť jediné,co jej zajímalo bylo, kolik jsem měl dnes schůzek, kolik se toho podepsalo a hlavně kolik z toho bude BJ. Jeho primárním zájmem bylo, aby měl jako manažer příští měsíc na splátku svojí vysoké hypotéky, leasingu svého Porsche a další věci. Ale možná máte na mysli jeho školení a péči v rámci motivačních školení…ano, ty pořádal. Po čase nám všem začaly lézt krkem ty jeho žgrindy o pasivním příjmu půl míče měsíčně, u kterých nám promítal luxusní životní styl v Karibiku, s nádhernou kočkou, v garáži Lambo a na golf by se létalo pár desítek kilometrů soukromou helikoptérou. On by to samozřejmě všechno řídil přímo z pláže, ze svojí vily, vždyť žijeme v éře technologií. A víš, jak jsme mu všichni říkali ? Naleštěná bída. Všechno na dluh a na splátky, luxus jen na oko, aby zblbl a motivoval ovečky, co lanařil, že stejně luxusně a opulentně se mohou mít i ony. Nikdo mu v týmu nevydržel déle jak rok, žádný zájem o kvalitu Tvojí práce, jen kvantita, produkce a bodové jednotky. Na kvalitu totiž nebyl čas, důležité totiž bylo vydělávat pořádný peníze, aby ostatní viděli…takže si ty svoje kecy o tom, že Tě manažer něco učí nebo naučil a proto by měl mít např. 50% z Tvojí práce (provizí) strč tam, kde končí záda. Z jedné věci však radost mám: tohoto arogantního člověka semele pětileté storno, už se z těch dluhů ohledně vrácených provizí za životky nikdy nevyhrabe.

     • cw napsal:

      sakra, vždycky zapomenu na ty školitele z finančních institucí. :) zejména jak objektivně umí analyticky srovnat produkty všech hráčů a jak následně naučí prodej, komunikaci se zákazníkem, telefonovat, dostat doporučení, pomohou s timemanagement a vůbec poskytují to správné vedení k úspěchu. :)

 5. napsal:

  Mě by taky přestal obor naplňovat těsně před účinností pětiletého storna u všech typů životního pojištění :0) Spíše se asi jedná o velmi moudré a především pragmatické rozhodnutí, ono ručit provizně za každou jednotlivou smlouvu nádherných pět let nebude žádný med, že…

 6. Petr napsal:

  Zvláštní, tak nám zase tvrdili něco jiného. Žádný pasivní příjem. Kdyby p. Havel investoval místo do finančního poradenství do farmářských potravin nebo s.r.o. pod broker poolem, tak teď místo sebe udělá majitelem syna či kohokoliv jiného, tak pasivní příjem zůstává.

  • napsal:

   No, to určitě. Lidi pod poolem se mu rozutecou rychleji, než by řekl švec. Protože není horší a méně jistě pozice na trhu než být pouhým poradcem bez práv v mini firmicce pod pošleme.

   Ostatně to stejné by mohl udělat i v Partners. Ale asi nemá toho syna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.