Pátek 04. prosince. Svátek má Barbora.

Šéf přejmenované ABL: Uvidím Bártův malíček a končím

Investice 15.04.2012 | 13:20 0 Komentářů

Neúspěšně privatizované Závodní stráže, říká o konkurenci šéf Mark2 Corporation

Praha – Bezpečnostním agenturám v Česku se obecně nedaří především proto, že ve svém myšlení zamrzly někdy v období roku 1990. „Většinou nejsou ničím jiným než neúspěšně privatizovanými Závodními strážemi,“ říká Michal Fábera, nový generální ředitel společnosti Mark2 Corporation Czech v rozhovoru pro online deník Aktuálně.cz
Společnost Mark2 Corporation Czech vznikla přejmenováním dřívější agentury ABL.
Aktuálně.cz: Posledních šest let jste vedl poradenskou firmu Orange Group, která nabízela a stále ještě nabízí svým klientům poradenství a nástroje pro prevenci korupce uvnitř organizací. Využije Mark2 Corporation těchto služeb nebo nástrojů k očištění od minulosti ABL?
Domnívám se, že M2C je dokonale očištěno a v oblasti boje proti korupci žádnou výraznou pomoc nepotřebuje. Vnitřně se řídí veškerou aplikovatelnou českou legislativou. Té není málo – od zákona o Veřejných zakázkách až po Obchodní zákoník. Prochází nezávislými audity jak finančními, tak v oblasti ISO a navíc dobrovolně přijala závazek aplikovat ve veškeré své činnosti i britskou legislativu, tzv. „Bribery Act“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.