Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Saxo Bank má nového generálního ředitele pro stření a východní Evropu

Investice 09.05.2018 | 15:37 0 Komentářů

Společnost Saxo Bank oznámila, že jejím novým generálním ředitelem pro střední a východní Evropu bude Vitalij Butbajev. V Saxo bank už Vitalij Butbajev pracoval na různých pozicích 13 let. Jeho kompetence bude přímo podléhat globálnímu obchodnímu řediteli Saxo Bank Damianovi Bunc.

Vitalij Butbajev ve své nové roli převezme odpovědnost za růst a rozvoj byznysu a klientské základny v regionu střední a východní Evropy. Jeho úkolem bude také zajistit soulad s globálními strategickými prioritami a jejich naplňování tak, aby Saxo Bank bylo první volbou obchodníků, investorů a firemních klientů.

S radostí vítáme Vitalije zpět mezi nás a těšíme se, že nám pomůže posilovat a zlepšovat náš byznys a klientskou základnu v regionu střední a východní Evropy. Vitalij je zkušený manažer s obrovskými zkušenostmi a hlubokou znalostí regionu. Jeho vedení bylo velkou součástí dosavadního úspěchu Saxo Bank a proto jsme přesvědčeni, že je tím správným člověkem, který nás povede na cestě k růstu v středo- a východoevropském regionu, “ uvedl ke jmenování Damian Bunce, obchodní ředitel Saxo Bank.

Vitalij Butbajev vystudoval moskevskou státní technickou univerzitu a moskevskou finanční univerzitu. Nedávno dokončil studium TRIUM Executive MBA, což je přední světový studijní program zaměřený pro vrcholové manažery, který společně pořádá newyorská Stern School of Business, londýnská burza a pařížská obchodní akademie HEC Paris school of Management.

Zdroj: Tisková zpráva Saxo Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.