Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

S kartou MasterCard od Komerční banky na fotbalové EURO

Banky Luboš Svačina 07.03.2008 | 12:09 0 Komentářů

Držitelé embosovaných platebních karet MasterCard vydaných Komerční bankou se mohou zúčastnit soutěže o dvě vstupenky na všechna utkání českého týmu na evropském fotbalovém mistrovství EURO 2008.

Soutěž „Najděte míč a jeďte podpořit svůj tým!“ startuje 10. 3. 2008 a končí poslední den v dubnu. Hlavní cenou jsou dvě vstupenky na všechny zápasy českých reprezentantů na fotbalovém šampionátu včetně letenek, ubytování, polopenze a kapesného v hodnotě 500 euro. Dalších 20 klientů, kteří odešlou správnou odpověď na soutěžní otázku, vyhraje stolní fotbal.

Soutěže se může zúčastnit každý klient Komerční banky, který vlastní embosovanou platební kartu MasterCard (nejčastěji rozpoznatelné podle čísla karty a údajích o držiteli v podobě reliéfu). Za každou platbu kartou u obchodníka získá držitel karty možnost tipnout si odpověď na otázku, ve které souřadnici se nachází míč na uvedeném obrázku. Každý, kdo uhodne správně souřadnice, obdrží den po skončení soutěže, tedy 1. května 2008, tzv. rozstřelovací SMS. Vítězem se stává ten, kdo jako první správně odpoví na soutěžní otázku v této SMS.

Informace budou k dispozici na www.kb.cz a www.mastercard-soutez.cz.

Zdroj: Tisková zpráva Komerční banky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.