Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Rošáda ve skupině AXA

Pojištění 31.01.2019 | 14:31 0 Komentářů

Na začátku letošního roku proběhly změny ve vedení skupiny AXA. Peter Socha se s účinností od ledna 2019 stává zástupcem generálního ředitele a ředitelem distribuce AXA pro Českou republiku a Slovensko. Novým provozním ředitelem se stala Libor Stodola a ředitelem marketingu Frederic Boulanger.

Peter Socha působí ve skupině AXA od roku 2005 na různých manažerských pozicích. Ve své nové funkci bude zodpovídat za interní i externí distribuční kanály, kontaktní centrum a správu aktiv skupiny AXA CZ a SK.

Peter během svého působení v rámci skupiny AXA prokázal výborné profesní i lidské kvality. Jsem přesvědčený, že společně se svými kolegy a obchodními partnery významně přispěje k dalšímu rozvoji skupiny AXA a podpoří naši strategickou vizi stát se skutečným partnerem našich klientů na každodenní bázi. Společně s distribučními sítěmi se zaměří zejména na inovace a kvalitu služeb, abychom naši produktovou a servisní nabídku posunuli ještě blíže skutečným potřebám našich klientům,“ říká Robert Gauci, CEO skupiny AXA CZ & SK.

Libor Svoboda má více než 10 let zkušeností s řízením ziskovosti a efektivity procesů. Ve skupině AXA CZ a SK bude mít na starosti podpůrné služby a firemní procesy. Frederic Boulanger působí ve společnosti AXA od roku 2000 na různých manažerských pozicích. V nové funkci bude zodpovědný za marketnig, data, digitalizaci a inovace.

„Těším se na nové zaměření a odpovědnosti. Budu moci navázat na svou předchozí práci, a ještě více se soustředit na proklientský přístup. Na to, abychom se pro naše klienty stali skutečným partnerem a pomáhali jim žít lepší život. Díky inovacím, datům a také prevenci, která je jedním z nosných témat našeho komunikačního mixu,“ uzavírá Frederic Boulanger.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.