Čtvrtek 01. října. Svátek má Igor.

Rizika a příležitosti ve finančním poradenství

Rizika a příležitosti ve finančním poradenství. Tak zní titul odborné konference pro finanční poradce, která se koná 28/5/2015 v Praze.

Web Poradci-sobě.cz a společnost FPG, známá investičními kongresy a akcemi rodiny MoneyExpo, připravili pod záštitou profesních organizací nabitý program hned ve dvou sálech – přednášky a veřejné diskuse špiček poradenského businessu, producentů, regulátora i dohledu. Pro 300 přítomných finančních poradců vytváří konference prostor i pro networking.

A na jaká témata a řečníky se můžete těšit? Rozhodně si nenechte ujít debatu o smyslu a činnosti finančního arbitra, přednášku o funkčních modelech v poradenství, nebo třeba veřejnou debatu o novele zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích. A protože v každém podnikání jde o peníze, nesmí chybět debata na téma provizí. Jsou a budou poradci adekvátně zaplaceni? Do diskusí se zapojí i zástupci státních orgánů.

Zájem o konferenci je přirozeně velký. Asi jen málokterý poradce si nechá ujít příležitost dozvědět se novinky z oboru od těch nejpovolanějších a na neutrální půdě. Třeba příležitost k neformálnímu seznámení se zástupcem kontrolního odboru státního orgánu, který vás dozoruje, nemáte každý den. Zvláště ne mimo výkon samotné kontroly,“ vysvětluje s Martin Viktora, zakladatel webu Poradci-sobě.cz a hlavní moderátor akce. „Mimochodem, téma kontrol a dozoru finančních poradců je ve finanční komunitě velmi živé. Určitě kontroly a nejčastější prohřešky probereme v některé z plánovaných veřejných diskusí v průběhu konference,“ slibuje Viktora.

Organizátoři akce zvolili netradiční cenovou politiku u vstupenek. Jejich cena totiž roste s poklesem počtu volných míst. Aktuální informace o programu i o ceně vstupenek získáte na www.konference-poradcu.cz.

Řečníci a diskutéři vybraných témat

  • „Finanční arbitr – hrozba nebo naděje?“

přednáší Vlastimil Pihera, advokát

  • Funkční obchodní modely v poradenství a jejich budoucnost

přednáší Karel Veselý, ředitel poradenských služeb konzultační firmy Deloitte

  • Veřejná diskuse: „Vyléčí novela zákona bolesti pojišťovacího trhu?“

Jiří Šindelář (výkonný ředitel Unie společností finančního zprostředkování a poradenství), Tomáš Síkora (výkonný ředitel České asociace pojišťoven), Karel Veselý, Ivan Špirakus (předseda Asociace českých pojišťovacích makléřů), představitelé státních institucí

  • Veřejná diskuse: „Provize. Jsou a budou poradci adekvátně zaplaceni?“

Jiří Šindelář, Tomáš Síkora, Jan Kabelka (předseda Asociace pro kapitálový trh), Karel Veselý, představitelé státních institucí

 Web konference: www.konference-poradcu.cz

Odborný server Investujeme.cz je mediálním partnerem konference.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.