Sobota 19. června. Svátek má Leoš.

Revolut otvírá pobočku v Praze, povede ji David Pavliska

Banky 25.10.2018 | 16:53 0 Komentářů

Britský fintechový startup Revolut otvírá pobočku v Česku. Aktivity v česku bude řídit David Pavliska. Revolut vstoupil v květnu na český trh, kdy umožnil přímé nabíjení v korunách.

Revolut nabízí zdarma účty a platební karty především pro cestovatele. V Česku nyní se hodlá zavést také účty s českými IBAN kódy. Revolut v Evropě získal již tři miliony uživatelů. „V některých zemích nám přibývá tisíc zákazníků denně a například na Maltě už obsluhujeme 10 % veškeré populace. Proč by zrovna Češi měli nadále platit vysoké poplatky, když Revolut nabízí směňování, za které není potřeba platit? Jsem rád, že nám toto poselství bude v roli Manažera pro Česko pomáhat šířit právě David Pavliska,” uvedl Andrius Biceika, obchodní ředitel Revolutu.

Revolut je nejrychleji rostoucí fintech projekt v Evropě, dnes už expanduje i do USA a Asie. Je mi opravdu velkou ctí, že se stávám součástí mezinárodního týmu talentů a mohu projekt v ČR vést. Těším se na komunikaci s místní komunitou i na spolupráci s brand ambasadory, médii a potenciálními obchodními partnery. Každý trh je jiný a já chci českým klientům zaručit uživatelskou zkušenost, která bude odpovídat jejich skutečným potřebám. Mým cílem je skrze Revolut pozvednout správu financí Čechů na novou úroveň,” shrnuje David Pavliska, nově jmenovaný manažer Revolutu v České Republice.

Zdroj: Tisková zpráva Revolut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.