Sobota 28. listopadu. Svátek má René.

RENOMIA získala klíčového partnera

Pojištění 26.06.2019 | 10:18 0 Komentářů

Společnost RENOMIA, která je lídrem mezi pojišťovacími makléři ve střední a východní Evropě, získala strategického partnera. K rozvoji RENOMIA připojí společnost Gallagher, což je poradenská společnost v oblasti řízení rizik. Jde také o čtvrtého největšího pojišťovacího makléře na světě s tržbami přes 6 mld. dolarů a více než 30 tisíci zaměstnanci.

Majoritní podíl společnosti zůstává v držení stávajících akcionářů.  RENOMIA plánuje v regionu střední a východní Evropy dále růst ve všech segmentech a zlepšovat své služby pro své klienty. Obě firmy mají podobné hodnoty a jedná se o profesionální společnosti řízené rodinnými akcionáři. Transakce bude dokončena ve třetím čtvrtletí 2019.

“Společnost Gallagher jsme si pro globální strategické partnerství vybrali díky řadě důvodů. Obě společnosti jsou založeny a řízeny rodinami, souzníme v oblasti hodnot, poslání, strategie a vždy chceme poskytovat nejlepší služby našim klientům na celém světě. Důležitou součástí spolupráce bude i rozšíření našeho know-how, vzdělávání pro kolegy, přístup na globální pojistný trh a rozvoj dalších specializovaných produktů a služeb pro naše klienty. RENOMIA bude mít ještě větší možnost zajistit služby kdekoli na světě. Neméně důležitou výhodou bude i spojení našich sil v oblasti digitalizace služeb zákazníkům a zefektivnění našich procesů,” uvedla k transakci Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka společnosti RENOMIA.

Zdroj: Tisková zpráva RENOMIA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.