Neděle 25. října. Svátek má Beáta.

RENOMIA BENEFIT má nového obchodního ředitele

Investice 05.08.2019 | 13:13 0 Komentářů

Novým obchodním ředitelem RENOMIA BENEFIT se začátkem srpna stal Aleš Masopust, ta je součástí společnosti RENOMIA a stará se o poskytování řešení zaměstnaneckých benefitů. Aleš Masopust je nově zodpovědný za upevnění pozice RENOMIA v oblasti v úvěrů, spoření, zprostředkování investic a pojištění pro fyzické osoby.

Od prvního srpna 2019 má RENOMIA BENEFIT nového obchodního ředitele. „Nabídka podílet se na příběhu RENOMIA je jednou z těch, které se neodmítají. Silná značka, hodnoty společnosti, odborné zázemí a finanční síla jsou skvělým předpokladem pro růst i v oblasti poradenství pro retailovou klientelu. Díky vysoké míře regulace odvětví navíc mnoho odborníků na pojistné a finanční produkty hledá právě takové zázemí, které jim skupina RENOMIA může poskytnout,“  řekl nový obchodní ředitel RENOMIA BENEFIT Aleš Masopust. 

Nový ředitel Aleš Masopust vystudoval Vojenskou střední školu dopravní a úspěšně absolvoval Český institut pro marketing. Dlouho působil na různých pozicích v oblasti telekomunikací a to u firmy UPC Český republika a Telefónica O2. Posledních deset let ale působil ve skupině NN jako Key Account Manager a z toho čtyři roky zastával pozici obchodního ředitele externí distribuce, kde byl zodpovědný za prodej produktů životního pojištění a penzijního spoření prostřednictvím třetích stran.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.