Čtvrtek 17. června. Svátek má Adolf.

Reflex začal vybírat za online verzi. Předběhl Timesy

Investice 01.04.2010 | 11:51 0 Komentářů

Čtenáři si mohou koupit předplatné i na online verzi týdeníku. Podobně už vybírá i Wall Street Journal nebo Financial Times.

Praha – Kompletní verze aktuálního čísla, archiv, fotogalerie, rubrika Causy nebo oblíbené komiksy. Aby si lidé mohli tyto části týdeníku Reflex prohlédnout na internetových stránkách, musí od dnešního dne zaplatit. Jeho druhá část zůstává i nadále volně přístupná.
Předplatitelé „papírového“ Reflexu mají přístup do placené části zdarma, ostatní lidé se do ní dostanou po zaplacení 50 korun za každý týden nebo ročního předplatného vztahujícího se pouze na internetovou verzi časopisu.
Časopis vydavatelství Ringier je tak jedním z prvních, kdo zpoplatnil část svého online obsahu. Před ním to udělalo například vydavatelství Economia, pod nějž spadají například Hospodářské noviny nebo časopis Marketing&Media. To loni zpoplatnilo přístup do archivu svých médií.
O placení za internetové zpravodajství se v posledních letech vedou velké diskuse. Už nyní vybírají za přístup k části svého obsahu předplatné například The Wall Street Journal nebo Financial Times.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.