Neděle 20. června. Svátek má Květa.

Ředitelem interní prodejní sítě Wüstenrotu je Marek Hornych

Od 1. března povede strategický úsek interní prodejní sítě finanční skupiny Wüstenrot Marek Hornych. Na této pozici bude mít za úkol další rozvoj stávající obchodní sítě finančních poradců a posílení pozice Wüstenrotu na českém trhu.

Mým cílem je, abychom byli pro naše klienty i nadále důležitým partnerem v řešení jejich bydlení. Klíčové je poskytování relevantních a jednoduchých produktů, mít odvahu dělat některé věci jinak a neustále se přitom soustředit na zákaznické potřeby. Věřím, že skvělá firemní kultura a správní lidé jsou základními ingrediencemi úspěchu,“ říká Marek Hornych, nový ředitel interní prodejní sítě ve Wüstenrotu.

Marek Hornych před tím pracoval v Raiffeisen stavební spořitelně, kde byl sedm let zodpovědný za vzdělávání a rozvoj pobočkové sítě a poté zastával funkci  inovačního lídra v Air Bank, kde byl necelé tři roky zodpovědný za inovační proces a šíření inovační kultury. Pracoval na klíčových projektech banky a pomáhal interním týmům s kreativitou, vytvářením nových produktů a služeb.

Zdroj: Tisková zpráva Wüstenrot

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.