Pondělí 21. září. Svátek má Matouš.

Rating A+ pro Českou pojišťovnu potvrzen

Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor´s potvrdila v rámci svého pravidelného hodnocení současný rating České pojišťovny na úrovni A+.

ČP je tak i nadále hodnocena nejvyšším možným ratingem u nás, protože stejně je hodnocena i Česká republika. Rating A+ obdržela Česká pojišťovna v roce 2009 a od té doby jej S&P každý rok potvrzuje. Silnou stránkou pojišťovny je podle hodnotitelů dlouhodobé vykazování vysokých výnosů a také strategické postavení České pojišťovny v rámci skupiny Generali.

Potvrzení nejvyššího možného domácího ratingu je skvělou zprávou nejen pro zaměstnance České pojišťovny, ale především pro naše klienty a obchodní partnery,“ říká Pavel Řehák, výkonný ředitel ČP a dodává: „Jde o jednoznačný signál veřejnosti, že Česká pojišťovna byla  a nadále bude i v této turbulentní době zárukou kvality, jistoty a seriozního a stabilního partnerství. Také v dalších letech budeme pracovat na tom, aby Česká pojišťovna jako zodpovědný a stabilní lídr trhu přinášela klientům profesionální, jednoduchá a rychlá řešení jejich současných i nově vznikajících rizik a klíčových životních situací."

Zdroj: Tisková zpráva České pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.