CZK/CHF 26.084 +0,21%

13. 12. 2010

0 komentářů

VIDEO Ovečkin neunesl debakl s Rangers. Porval se

New York – Hokejisté New Yorku Rangers deklasovali v domácím prostředí Washington 7:0 a přivodili soupeři šestou porážku v řadě.
Hostující hráči ztratili utkání na začátku druhé třetiny, kdy v rozmezí 21. až 25. minuty třikrát inkasovali a prohrávali už 0:4. Tento průběžný stav neunesl Alexandr Ovečkin, který svedl pěstní souboj s Brandonem Dubinským.
„Myslím, že se vzájemně uznáváme. Opravdu respektuji jeho hokejové umění. Na druhou stranu, když vidím jednoho z mých spoluhráčů na ledě, tak ho chci chránit. A je jedno, zda je to Ovečkin nebo někdo jiný,“ prohlásil Dubinsky.