Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Raiffeisenbank se stává partnerem projektu Pomozte dětem

Banky Luboš Svačina 12.03.2009 | 15:00 0 Komentářů

Raiffeisenbank se stala hlavním bankovním partnerem sbírkového projektu Pomozte dětem! Kromě příspěvku banky budou na účet sbírkového projektu přispívat i zaměstnanci Raiffeisenbank.

Raiffeisenbank se stává bankovním partnerem sbírkového projektu Pomozte dětem!, který dlouhodobě pomáhá ohroženým a znevýhodněným dětem v celém České republice. Organizátorem sbírky je Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) a Česká televize. Sbírkový projekt začal nově shromažďovat dary a příspěvky na účtu: 505 333 505/5500.

„Loňské dokončení integrace pro nás znamenalo nejen spojení značek, produktů a služeb, ale také novou koncepci společenské odpovědnosti banky, která počítá s novými charitativními a dobrovolnickými aktivitami. V rámci této strategie jsme chtěli najít také významného a důvěryhodného partnera v neziskovém sektoru, s nímž bychom mohli spojit své síly a navázat dlouhodobou spolupráci. A to se nám splnilo právě s ‚Kuřetem‘,“ uvedl ředitel komunikace Raiffeisenbank Jakub Puchalský.

Přispívat na účet sbírkového projektu mohou od loňského podzimu také klienti Raiffeisenbank, kteří se mohou rozhodnout, zda 10 korun, které jim banka platí měsíčně za vedení eKonta, přepošlou na na účet jedné ze tří charitativních organizací či sbírkových projektů – Konto Bariéry, Český červený kříž či Pomozte dětem. Tuto možnost využívá momentálně každý měsíc několik tisíc klientů.

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.