Sobota 27. února. Svátek má Alexandr.

Raiffeisenbank odmění své držitele kreditních karet

Banky Luboš Svačina 19.01.2009 | 15:34 0 Komentářů

Raiffeisenbank inovuje svůj program výhod pro držitele kreditních karet. V rámci věrnostních programů mohou klienti šetřit při nákupech, případně budou mít vedení kreditní karty zdarma.

Raiffeisenbank zavádí ke svým kreditním kartám nový bonusový program – Exclusive. Klienti, kteří během zúčtovacího období zaplatí kartou nákupy nad 3000 Kč, budou mít vedení úvěrového účtu zdarma. .

„Při každém nákupu kreditní kartou klient získává body, které se mu načítají na jeho bodovém účtu. Získané body pak může proměnit v poukázky na nákup zboží u partnerů nebo např. na uložení do životního pojištění či penzijního připojištění,“ uvedla ředitelka platebních karet Raiffeisenbank Štěpánka Lencová. „Výhodou pro klienta je, že v rámci Exclusive programu získává body nejen od banky, ale i od partnerů programu. Výhodnost platby se tak znásobuje a odměny klient získává mnohem rychleji. V tuto chvíli lze tyto zvýhodněné platby získat u několika desítek partnerů z celé řady odvětví, jejich rozsah se neustále rozšiřuje,“ dodala Štěpánka Lencová.

Podmínky věrnostního programu i přehled partnerů je k dispozici na www.exclusiveprogram.cz.  

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.