Středa 23. června. Svátek má Zdeňka.

Raiffeisenbank bude mít nového generálního ředitele

Banky 05.12.2014 | 15:04 0 Komentářů

Letos na konci roku bude končit své osmileté působení ve vedení Raiffeisenbank Mario Drosc. O dubna roku 2015 bude novým generálním ředitelem a předsedou představenstva Igor Vida, v přechodném období bude dočasným řízením banky pověřen Rudolf Rabiňák.

Mario Drosc se rozhodl ke konci letošního roku skončit své působení v pozici generálního ředitele a předsedy představenstva Raiffeisenbank. „Osm let v Raiffeisenbank je jednoznačným vrcholem mé pracovní kariéry a Raiffeisenbank navždy zůstane v mém srdci. Rád bych ale ještě vyzkoušel nové výzvy a proto jsem se rozhodl banku opustit, a to ve chvíli, kdy se jí velmi daří, prodává rekordní množství produktů a je kapitálově i likviditně nejsilnější v historii,“ uvedl ke svému odchodu Mario Drosc.

„Mario Drosc odvedl v Raiffeisenbank skvělou práci, k tradičně spíše korporátně zaměřené bance se mu podařilo vybudovat banku silnou i v retailu, která výborně zvládla integraci s eBankou i poslední roky celosvětové finanční nestability. Za jeho více než osmiletou práci v Raiffeisenbank mu proto patří velký dík,“ připomněl generální ředitel Raiffeisen Bank International Karl Sevelda.

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.