Pátek 25. června. Svátek má Ivan.

První český projekt kryptoměny vstupuje na burzu

Investice 28.11.2018 | 15:31 7 Komentářů

Na burzu LaToken vstoupí první český projekt kryptoměny. Měna Platon Coin české společnosti Platon Finance se začne obchodovat 1. prosince.

„LaToken je jedna z nejznámějších burz pro kryptoměny, momentálně se jich tu obchoduje přes sto. LAToken je hojně využívaná hlavně pro obchodování s kryptoměnou Ethereum. Náš Platon Coin je ale první česko-slovenský projekt, kterému se vstup na burzu podařil,“ říká zakladatel Platon Finance Daniel Tanner.

Zahraničními partnery společnosti Platon Finance jsou například Lloyd’ Syndicate, celosvětová realitní společností OPISAS či společnost Symantec, která zajišťuje maximální zabezpečení digitální peněženky a celého systému. Proto je v současné době možné nakupovat za Platon Coin například nemovitosti. Do budoucna plánuje Platon Finance rozšíření i na nákup lodí, automobilů či jiných spotřebních a užitkových věcí. Digitální peněženka je navíc pojištěna až do výše 500 tisíc euro.

„Vstup na burzu vnímáme jako tečku za úspěšným prvním rokem našeho projektu. Máme ale velké plány, které se týkají hlavně expanze do zahraničí. Po Česku a Slovensku se chceme rozšířit do světa, na mušce je hlavně americký trh,“ dodává Tanner.

Zdroj: Tisková zpráva Platon Finance

7 komentářů: “První český projekt kryptoměny vstupuje na burzu”

 1. Martin napsal:

  Pozor, platon je PODVOD. Firma lanaří lidi, aby pro ni pracovali (na IČO) a vyplácí jim 15 % z toho, co klient investuje. Firmě tak zbývá 85 %. Není to špatný byznys.

 2. Rudolf napsal:

  Z pohledu investora je tohle jedinečný projekt s velkou budoucnosti. Vydělávat peníze, to chce přeci každý. Kryptoměny mají budoucnost.

 3. Jiri napsal:

  Čas ukáže, jak dobrý projekt to je. Každý podnikatel dělá dobrá rozhodnutí a špatná rozhodnutí.
  Doporučuji, aby si každý čtenář udělal svoji vlastní analýzu bez toho, aniž by se nechal ovlivňovat subjektivními názory ostatních.
  V české republice je jen hrstka projektů, které dávají v kryptoměnovém světě smysl a jsou v pokročilé fázi vývoje.
  Já osobně každému jednotlivému projektu přeji, aby uspěl!
  Přej a bude Ti dáno!

 4. Juraj napsal:

  Súhlasím s komentárom vyžšie! TANNER je na Slovensku známy podvodník! Vybraté peniaze od ľudí míňajú na drahé oblečenie a drahý životný štýl. Nehovoriac o tom že sa prestahoval do nechválne známeho Bonaparte za klientské peniaze. To hovorí za všetko!!!

 5. Simona napsal:

  Článok je klamstvo od hora dole. Ani náhodou sa nejedná o prvý a už vôbec nie jedinečný projekt! Stačí sa opýtať mnohých ľudí na Slovensku a Česku, ktorých tento podvodnik Daniel Tanner už stihol okradnúť!

 6. Mark napsal:

  Pozor na firmu Platon Finance. Je to podvod! Pan Daniel Tanner je známý podvodník a už hodně lidí přišlo o peníze!

  • Tomaš napsal:

   Absolutne súhlasím s názorom Marka. Taktiez som mal nepríjemnú skúsenosť s Danielom Tannerom. Ktorý ešte v predošlých firmach ktore dal do krachu obral mňa a aj mojich známych o nemalé peniaze. Pozor na podvodníka a jeho podvodnú firmu Plton finance. Nechápem ako človek s takým menom môže ešte fungovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.