Pátek 30. července. Svátek má Bořivoj.

Prodej nového Porsche Cayenne začíná v sobotu

Investice 04.05.2010 | 12:08 0 Komentářů

Až dosud se v Česku prodala zhruba pětistovka modelu Porsche Cayenne

Tato sobota 8. května je dnem D pro start nového Porsche Cayenne v prodejní síti značky po celé Evropě. Vůz, který před lety doslova spasil legendární značku nesoucí jméno rodáka ze severočeských Vratislavic, bude od samého počátku prodejů k mání i s hybridním pohohem.
„Model Porsche Cayenne si od svého prvního uvedení na trh v roce 2002 získal po celém světě velkou řadu příznivců a jen na českém trhu si za tu dobu našlo své majitele téměř na 500 vozů,“ říká Anna Gruberová, PR managerka Porsche Inter Auto CZ.
Prodejní cíl pro letošek: 85 kusů
Podle ní nová generace zákaznicky oblíbeného modelu Cayenne přitáhne další zákazníky. „V současné době, kdy ještě nezačal oficiální prodej, již evidujeme 25 závazných objednávek. Do konce tohoto roku pak předpokládáme, že dosáhneme 85 prodaných vozů.“
Nová generace Porsche Cayenne přináší oproti té minulé řadu vylepšení. Zákazníky ale určitě nejvíce potěší snížená spotřeba – až o 23 procent. Spotřeba modelu Cayenne S Hybrid je podle výrobce jen 8,2 l/100 km,. Přitom díky šestiválci, který je spojen s elektromotorem, má hybridní verze Cayennu jízdní parametry auta s osmiválcovým motorem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.