Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

Předvánoční výprodeje už začínají

Investice 12.12.2013 | 11:18 0 Komentářů

Předvánoční výprodeje už brzy začnou. Dnes například zahájily slevové období hypermarkety Globus. Další řetězce jako C&A Moda nebo IKEA se přidají v příštích dnech.  Větší část obchodníků s výraznějšími slevami však čeká na konec prosince či začátek ledna. 

Globus nabídne slevy 30 až 70 procent na několik tisíc položek. „Nejčastěji bude zařazeno zboží z podzimní a zimní kolekce pánského, dámského a dětského oblečení, bytového textilu, obuvi, značkového sportovního zboží a části hraček,“ uvedla mluvčí řetězce Pavla Hobíková.

Předvánoční výprodej zimní kolekce brzy spustí i řetězec s oblečením C&A Moda. „Zlevněny budou především bundy, kabáty, svetry a zimní doplňky. Nabídneme slevy až 50 procent. Výprodeje se plánují na základě předchozích zkušeností a začínat s výprodeji krátce před Vánoci se nám osvědčilo,“ dodala Hana Mayerová z C&A Moda.

Nábytkářský řetězec IKEA spustí předvánoční výprodej zboží začátkem příštího týdne, konkrétně 17. prosince. „V nabídce budou stovky výrobků s cenou sníženou až o 50 procent. Tento model jsme vyzkoušeli už vloni a setkal se s úspěchem,“ řekl ČTK mluvčí IKEA Petr Chadraba.

Zdroj: ČTK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.