Středa 28. října. Je Státní Svátek

Pozor na další e-shop, který neposílá objednané zboží

Investice 02.07.2010 | 12:56 0 Komentářů

Spotřebitelské sdružení: Obchod sbírá citlivé osobní údaje poškozených

Praha – Sdružení obrany spotřebitelů varuje před internetovým obchodem se spotřební elektronikou www.tech-shop.cz, který zákazníkům nedodal objednané zboží a navíc od nich získával citlivé osobní údaje. Nyní už tento internetový obchod žádné zboží v nabídce nemá.
„Obrátily se na nás desítky lidí, kteří si stěžují na podvodné praktiky tohoto obchodu. Ten nabízí podezřele levné zboží, které však zákazníkům nedodává a sbírá citlivé osobní údaje poškozených,“ říká mluvčí sdružení Jan Votočka.
Provozovatel tohoto internetového obchodu se podle Votočky zřejmě nesnažil finančně obohatit, ale spíše ho zajímaly osobní údaje o podvedených zákaznicích. „V současné chvíli sice daný obchod již nic nenabízí, ale přesto nabádáme veřejnost k opatrnosti, neboť je pravděpodobné, že tento případ nebude ojedinělý,“ podotýká Votočka.

Čtěte také:#obj_1059 Podvodný e-shop přestal fungovat. Kvůli přetížení#obj_1059 Další pokus: Ani z tohoto e-shopu vám zboží nepřijde
Doménu má podle zjištění ČTK zaregistrovanou zlínský podnikatel Jozef Homola. Mobilní telefon, jehož číslo je společně se jménem tohoto podnikatele uvedeno v kontaktech na provozovatele internetového obchodu, je nedostupný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.