Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

Poštovní spořitelna přichází s internetovými inovacemi

Banky Luboš Svačina 28.05.2008 | 15:35 0 Komentářů

Poštovní spořitelna nabídne svým klientům nové funkcionality dostupné prostřednictvím internetu. Banka mimojiné poskytne zvýhodněné podmínky aktivním uživatelům nového platebního nástroje PaySec.

Poštovní spořitelna nově umístila na své webové stránky kalkulačku poplatků za vedení a operace na účtech pro ž živnostníky, malé firmy, obce a nadace. Majitelé Postkonta budou mít také snadnější přístup k nové službě pro internetové platby – PaySec. Se zvýhodněnou nabídkou přichází Poštovní spořitelna také pro provozovatele e-shopů. Internetoví obchodníci, kteří si pořídí ke svému Kontu PaySec také Postkonto Poštovní spořitelny, dostanou účet s 50% slevou na příchozí platby.

Poštovní spořitelna vylepšila nabídku pro živnostníky již v březnu. Zvýhodnila vedení podnikatelských běžných účtů, navíc všechna Postkonta poskytuje na půl roku zdarma. Noví zájemci o úvěr i Postkonta se nyní dočkají i dalších výhod. „Klientům nabídneme roční předplatné vybraného časopisu nebo tříměsíční předplatné Hospodářských novin, a to až do konce července,“ konkretizuje Basista.


Zdroj: Tisková zpráva Poštovní spořitelny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.