Pondělí 30. listopadu. Svátek má Ondřej.

Portál Centrum.cz výchozí bránou do světa internetu

Investice 16.09.2009 | 07:01 0 Komentářů

Do ostrého provozu byl portál spuštěn 15. září

Praha – Centrum.cz přináší ty nejoblíbenější služby ze světa internetu (včetně služeb konkurence), jednoduché rozhraní a možnost přizpůsobení k obrazu svému
Centrum.cz využijí především aktivní uživatelé internetu, kteří se službou intenzivně pracují a vyžadují celou řadu nadstandardních funkcí.
S novou domovskou stránkou portálu Centrum.cz se uživatelé poprvé seznámili se začátkem tohoto roku, kdy byla spuštěna v testovací (beta) verzi. Nabídla unikátní „otevřenou“ koncepci, která umožňuje individuální nastavení vzhledu i obsahu portálu podle potřeb a přání každého návštěvníka. Ta je přitom k dispozici prakticky ihned po zapnutí počítače, bez nutnosti se přihlašovat.
Mezi nejzajímavější funkce patří webová verze u nás nejrozšířenějšího messengeru ICQ – označená jako ICQ2GO umožňující rychlou komunikaci po síti bez nutnosti instalace podpůrného softwaru, včetně odesílaní a příjmu SMS zpráv zdarma. Multimail – mail umožňující přístup do nejpoužívanějších českých i zahraničních emailů z jediného místa a současně nejkvalitnější národní a mezinárodní vyhledávání od společnosti Google. Dále pak na jednom místě sledovat nejčtenější zpravodajské servery, mít okamžitý přístup do encyklopedie Wikipedia, YouTube, slovníků nebo využít rozsáhlé možnosti nastavení vzhledu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.