Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Porovnávač pojistek sází především na internet

Ve středu 5.10. byl oficiálně spuštěn internetový projekt ceskepojisteni.cz, který chce nabídnout široké portfolio pojistných produktů.

Projekt je provozován společností České pojištění a.s. a klade si za cíl nabídnout široký sortiment finančních produktů, jednoduché ovládání i stálou kontrolu nad uzavřenými smlouvami. „Náš porovnávač pojistných produktů cílí hlavně na běžné české zákazníky, kterým nabídne nejen rozsáhlé portfolio produktů, ale díky exkluzivním smlouvám s vybranými pojišťovnami i velmi zajímavé ceny,“ uvedl nový ředitel a předseda představenstva společnosti České pojištění a.s. Pavel Ronovský.

Kromě internetových služeb chce společnost budovat také síť poboček. „Rádi bychom využili synergie kvalitního porovnávače a tradice sjednávání pojištění v kanceláři makléře,“ vysvětlil Pavel Ronovský. „České pojištění tak vyjde vstříc i konzervativním klientům, kteří si sice pomocí porovnávače vyhledají nejvýhodnější pojistný produkt, avšak při sjednání pojistky preferují osobní komunikaci s odborníkem,“ dodal Ronovský.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti České pojištění

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.