Pátek 06. srpna. Svátek má Oldřiška.

Pojišťovna České spořitelny začala prodávat životní pojištění online

Pojištění 13.09.2018 | 16:54 0 Komentářů

Klienti Pojišťovny České spořitelny (PČS) si mohou nově sjednat přes internet životní pojištění bez návštěvy poradce nebo pobočky. Prodej životního pojištění online odstartovala PČS s rizikovým životním pojištěním FLEX RISK.

„Pro on-line sjednávání jsme vybrali rizikové životní pojištění FLEXI RISK, které klientům poskytuje jednoduché a rychlé pojištění všech životních rizik, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků a členění do rizikových skupin. Prodejní formulář je propojený s platební bránou a klient tak bude rovnou on-line platit první pojistné,“ představuje novinku Tomáš Vaníček, místopředseda představenstva PČS. „Věříme také, že touto cestou životní pojištění přiblížíme lidem, kteří jsou čím dál více zvyklí nakupovat přes internet,“ doplňuje Tomáš Vaníček.

Na svém webu nabízí PČS sadu předpřipravených balíčků. Klient si pak podle jednoduchých parametrů (věk, výška, váha, kuřák/nekuřák) může sestavit správnou skladbu pojistných rizik. Sjednání netrvá déle než deset minut.

Pojistka podle potřeb klienta vyjde od 500 do 1 000 korun měsíčně. Součástí nabídky je i balíček bez zdravotního zkoumání a zdravotních dotazů nebo pojištění na míru podle individuálních potřeb klienta.

Zdroj: Tisková zpráva PČS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.