Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Pojišťovna AMCICO AIG Life reaguje na rostoucí výskyt závažných onemocnění

Pojišťovna AMCICO AIG Life uvádí na trh produkt AMCICO-VitaLife s pojistným krytím proti 32 nejzávažnějším onemocněním či úrazům

V případě, že je pojištěnému diagnostikováno některé z 32 závažných onemocnění nebo pojištěný podstoupí operaci z důvodu závažného onemocnění či úrazu, je mu jednorázově vyplacena pojistná částka. Jak pacient tyto prostředky využije, je již pouze na něm. Pojištění pro případ závažného onemocnění je možno uzavřít od 18 do 64 let. Minimální pojistná částka je stanovena na 200 000 korun a maximální na 6 miliónů korun.

„AMCICO-VitaLife poskytuje pojištěnému v případě závažného onemocnění či úrazu přístup k finančním prostředkům, které může použít na kompenzaci výdajů spojených s léčbou včetně náhrady ztráty příjmů v době léčení. A to nejen svých, ale i osob, které mu v době léčby pomáhají,“ vysvětluje Pavel Souček, ředitel úrazového pojištění AMCICO AIG Life a doplňuje "pojištění pro případ závažných onemocnění se tedy stává vhodným doplňkem k životnímu a úrazovému pojištění". Pojištění lze však sjednat i samostatně.

Zdroj: Tisková zpráva AMCICO AIG Life

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.