Pondělí 27. ledna. Svátek má Ingrid.

Pojišťovna Allianz představila nové investiční životního pojištění BONUSinvest

Allianz pojišťovna uvedla na trh nový typ jednorázového investičního životního pojištění BONUSinvest, jehož výnos je založen na mechanismu měnícím strategie v závislosti na aktuálních tržních podmínkách.

 

BONUSinvest připravila pojišťovna Allianz ve spolupráci s BNP Paribas. Výnos jednorázového pojištění se odvíjí od vývoje indexu BNP Paribas Platinium. BONUSinvest předem počítá s možnými tržními výkyvy v budoucnu a s pomocí investiční multi-strategie se je snaží minimalizovat. Investice není vázána pouze na jeden akciový index či komoditu, ale je složena z více investičních strategií zaměřených na tyto oblasti investic:

  • akcie
  • komodity
  • kurzy měn
  • kolísání trhu  

"Mezi jednotlivými složkami existují vzájemné vazby, kterých se využívá k dosažení zajímavého a přitom stabilního zhodnocení. Na základě aktuálního vývoje se rozložení těchto strategií přizpůsobuje konkrétní situaci na trhu. Tím je zamezeno významným propadům v hodnotě investice, které jsou běžné při investicích do jednoho druhu aktiva, např. akcií. Výsledkem je zhodnocení investice klienta za jakékoliv situace na trhu a minimální kolísání její hodnoty," uvádí v tiskové zprávě pojišťovna Allianz.

Investice prostřednictvím BONUSinvestu zaručuje 100% návratnost vložených prostředků a nulové kurzové riziko. Výnosnost investice na druhou stranu není nijak omezena. Doba trvání investice je 6 let, přičemž již po 3 letech si může klient část investovaných prostředků vybrat. Součástí investice je úrazové pojištění zdarma.

Zdroj: Tisková zpráva Allianz pojišťovny

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.